• EN
عنوان : اجرای طرح نهضت سبز توسط امور جوانان هلال احمر شهرستان پاكدشت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ 
منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

جمعیت هلال احمر پاکدشت با اجرای طرح نهضت سبز، در آئین درختکاری هفتۀ منابع طبیعی این شهرستان بر تلاش آحاد اقشار جامعه باید به منظور حفظ و نگهداری درختان در راستای توسعه منابع طبیعی بویژه فضاهای سبز و پارک مشارکت کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت، به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی، مراسم روز درختکاری با حضور نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مسئولین استانی و شهرستانی، کارکنان و اعضای این جمعیت در محل دانشگاه پیام نور شهرستان پاکدشت برگزار شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت در این خصوص گفت: اقشار جامعه باید به منظور حفظ و نگهداری درختان در راستای توسعه منابع طبیعی بویژه فضاهای سبز وپارک ها تلاش کنند.

علی کاظم زاده  با تاکید بر اینکه منابع طبیعی به عنوان بستر حیات است،تصریح کرد: برنامه های توسعه ای باید به گونه ای باشد که به منابع طبیعی آسیبی وارد نکند.

وی در ادامه اظهار داشت: حفظ درخت یک فرهنگ است وتصفیه هوا توسط درخت وگیاه صورت می گیرد، بنابراین هرچه جمعیت انسانی بیشتر می شود باید درخت وفضای سبز نیز افزایش یابد.

در این مراسم سرپرست، اعضای جوانان،کانون های دانش آموزی ودانشجویی با هدف ترویج فرهنگ طبیعت دوستی وسلامت انسانها اقدام به کاشت چندین اصله نهال کردند.

گفتنی است  در حاشیه این مراسم ایستگاه سلامت توسط اعضای امور جوانان هلال احمر پاکدشت اجرا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


تعداد بازدید : 221

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0