• EN
عنوان : برگزاری جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا برگزار شد.

یه گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا، این جلسه جهت هماهنگی تداوم فعالیتهای خانه های هلال در روستاها با حضور کارشناس معاونت امور داوطلبان استان تهران و روسای خانه های هلال این جمعیت برگزار شد.

در این جلسه در خصوص ارائه راهکارهایی برای تحقق اهداف جمعیت هلال احمر در راه اندازی خانه های هلال در روستاها از سوی اعضای شورای اجرایی و روسای خانه های هلال بحث و تبادل نظر شد. همچنین در خصوص پیگیری و اجرایی شدن هرچه بهتر اهداف هلال احمر در بحث آموزش های امدادی، آمادگی مردم روستا بصورت سازماندهی شده در مقابله با حوادث و سوانح مطالبی بیان شد.

در ادامه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا در خصوص اولویت اقدامات این جمعیت  در شناسایی مناطق پر خطر و مخاطرات طبیعی شهرستان، آموزش و آمادگی با اهمیت بحث آموزش های امدادی برای آحاد مردم و روستاهای اطراف، مطالبی بیان داشت.

سپس شمس اله کارخانه عضو شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان پیشوا گفت: در راستای لزوم آموزش های امدادی برای عموم مردم بخصوص قشر جوان، یکی از بهترین و مهمترین محل برای ترویج اصول و آموزش های امدادی دانشگاه فرهنگیان می باشد که دانشجویان آن بهترین سفیران هلال احمر، بعنوان معلم در بین نوجوانان، می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/.


تعداد بازدید : 255

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0