• EN
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 2920
با توافق هلال‌احمر و سازمان تاکسیرانی:
رانندگان تاكسی‌های تهران آموزش امداد و كمك‌های اولیه می‌بینند
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: طبق تفاهم نامه این جمعیت با سازمان تاکسیرانی در تهران، تمامی رانندگان تاکسی، دوره های امداد و کمک های اولیه را آموزش پشت سر می گذارند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شاهین فتحی با اعلام این خبر اظهار کرد: یکی از اهداف جمعیت هلال احمر استان تهران، ارائه آموزش های همگانی امداد و کمک های اولیه به تمامی هموطنان است.

وی گفت: در شرایط موجود ترافیکی به خصوص در کلان شهر تهران، در زمان حوادث نیروهای امدادی با تاخیر به محل حادثه می رسند، براین اساس، تفاهم نامه ای با سازمان تاکسیرانی امضا شد که بر اساس آن تمامی رانندگان تاکسی، دوره های امداد و کمک های اولیه را آموزش ببینند تا در زمان وقوع حوادث و رسیدن نیروهای امدادی بتوانند به مصدومان احتمالی حادثه کمک کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران افزود: آموزش امداد و کمک های اولیه در ۶ منطقه از شهر تهران با معرفی افراد از سوی سازمان تاکسیرانی، آغاز شده که این آموزش ها شامل دوره های ۲۲ساعته و ۸ ساعته، مبتنی بر نیاز محلی و مخاطرات است و تا کنون ۵۵ دوره برگزار و ۸۲۵ نفر آموزشهای لازم را دیده اند.

فتحی با اشاره به این که مناطق مشارکت کننده هلال احمر در این آموزش، ستاد شهر و ۶ منطقه از تهران است، اظهار کرد: شعار جمعیت هلال احمر هر خانواده یک امدادگر است و جمعیت هلال احمر استان تهران طبق برنامه ریزی ها، در تلاش است این شعار را در سطح استان تهران تحقق بخشد.
انتهای پیام/ 

منبع خبر
روابط عمومی
امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0