• EN
رو عنوان : توسط امدادگران و نجاتگران انجام شد
عنوان : امداد رسانی هلال احمر استان تهران به 390مصدوم در هفته گذشته
زير عنوان : امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان تهران در طی هفته گذشته به دلیل 49 حادثه به 390 مصدوم امدادرسانی کردند.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ ابراهیم تاجیک نوری معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران در این خصوص اظهار کرد: در طی هفته گذشته 49 حادثه در سطح استان تهران روی داد که 13 مورد آن جاده ای، 10 مورد خدمات حضوری، 18 مورد خدمات مناسبتی، دو مورد شهری و 6 مورد امداد و نجات در کوهستان بود.

وی ادامه داد: در جریان این حوادث 390 نفر دچار حادثه و مصدومیت شدند که 26 نفر مربوط به حوادث جاده ای، 17 نفر خدمات حضوری، 336 نفر خدمات مناسبتی، سه نفر شهری و هشت نفر در کوهستان دچار آسیب شدند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان این که 32 نفر در این حوادث نجات یافتند، تصریح کرد: از مجموع 390 نفر، 32 نفر نجات یافتند که 31 نفر آنها توسط آمبولانس های هلال احمر انتقال و یک نفر آنها توسط امدادگران و نجاتگران به طور سرپایی در صحنه حادثه مداوا شدند.

تاجیک نوری افزود: در یکی از حوادث به دلیل صعب العبور بودن منطقه و حال وخیم مصدوم، درخواست بالگرد دادیم که پس از اقدامات اولیه توسط نجاتگران، مصدوم جهت معاینات بیشتر پزشکی توسط بالگرد به مرکز درمانی انتقال داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به این که 72 تیم عملیاتی در این حوادث حضور داشتند، گفت: 331 نیروی عملیاتی با 43 دستگاه آمبولانس در هفته گذشته حوادث امدادی را پوشش دادند که میانگین حضور عوامل امداد و نجات در حوادث جاده ای زیر 10 دقیقه ثبت شده است.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : 1644

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0