• EN
عنوان : كاركنان شركت ساخت تأسیسات دریایی ایران بخشی از حقوق خود را به سیل زدگان اهدا كردند/ اهدا بیش از 620 میلیون ریال به سیل زدگان توسط هلال احمر استان تهران
زير عنوان : مدیران و کارکنان شرکت ساخت تأسیسات دریایی ایران با اهدا بالغ بر 620 میلیون ریال از حق الزحمه خود توسط جمعیت هلال احمر استان تهران به سیل زدگان کمک کردند.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ شرکت ساخت تأسیسات دریایی ایران در راستای مسئولیت پذیری اجتماعی خود و با مشارکت کارکنان شرکت نسبت به اهدا بخشی از حقوق دریافتی خودشان، جهت کمک به سیل زدگان کشور اقدام کردند.

مدیران این شرکت با حضور در جمعیت هلال احمر استان تهران و طی جلسه ای با مدیرعامل و جمعی از شورای معاونان هلال احمر استان تهران، مبلغی که بیش از 620 میلیون ریال جمع آوری شده بود را طی یک فقره چک جهت کمک به سیل زدگان، تحویل هلال احمر استان تهران دادند.

شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران ضمن قدر دانی از این اقدام اظهار کرد: مردم نوع دوست کشور در تمامی لحظات سخت در کنار یکدیگر بودند و هیچ گاه هموطنان خود را رها نکردند و در حادثه سیل اخیر که بخشی از کشور را فرا گرفت، هموطنان در سراسر کشور با کمک های نقدی و غیر نقدی یک بار دیگر حمایت خود را از آسیب دیدگان اعلام کردند.

وی ادامه داد: وظیفه ذاتی جمعیت هلال احمر ارائه خدمات مختلف است و هوطنان بدانند که جمعیت هلال احمر امانت دار آنها خواهد بود و تمامی هدایای نقدی و غیر نقدی به دست نیازمندان خواهد رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران تصریح کرد: جمع آوری بخشی از حقوق مدیران و کارکنان شرکت تأسیسات دریایی ایران جهت کمک به سیل زدگان کاری بسیار پسندیده بود که پرسنل این شرکت جهت حمایت از هم نوعان و آسیب دیدگان خود در مناطق سیل زده، این اقدام را انجام که از تمامی این افراد کمال تشکر را داریم.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : 120

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0