• EN
رو عنوان : مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران:
عنوان : دوره های توان افزایی هلال احمر جهت ارتقا امدادگران است
زير عنوان : مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: دورهای توان افزایی جمعیت هلال احمر استان تهران جهت ارتقا کیفی و بالا بردن سطح عملیات ها و همچنین جهت ارتقا امدادگران و نجاتگران است.
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ دوره توان افزایی نجات در سیلاب و آب های خروشان ویژه نجاتگران کادر و داوطلب جمعیت هلال احمر استان تهران به مدت سه شبانه روز به میزبانی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران که به همراه حجت الاسلام و المسلمین سلطانی، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران و همچنین معاون امداد و نجات و مدیر روابط عمومی از این دوره بازدید داشتند، اظهار کرد: با توجه به سیلاب های اخیر در کشور و طبق برنامه ریزی های معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران، دوره توان افزایی نجات در سیلاب و آب های خروشان را در بخش ارجمند از توابع شهرستان فیروزکوه برگزار کردیم.

وی ادامه داد: در این دوره 17 تیم امداد و نجات از واکنش سریع تا شعب هلال احمر استان تهران حضور داشتند و مباحث مربوط در خصوص نجات در سیلاب و آب های خروشان را به طور تئوری و عملی فرا گرفتند.

فتحی بیان کرد: در این دوره کار با موتورهای روبین، استفاده از ابزار به خصوص قایق های نجات و... توسط مربیان درجه اول کشوری به نجاتگران آموزش داده شد.

وی افزود: برگزاری دوره های توان افزایی باعث بالا رفتن سطح کیفی امدادگران و نجاتگران و همچنین ارتقا آن ها در عملیات هایی مختلف خواهد شد و قطعاً دوره های توان افزایی در مباحث مختلف امداد و نجات ادامه خواهد داشت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به این که دوره توان افزایی نجات در سیلاب و آب های خروشان ویژه نجاتگران خواهر برگزار خواهد شد، تصریح کرد: به همت معاونت امداد و نجات هلال احمر استان تهران یک دوره توان افزایی نجات در سیلاب و آب های خروشان ویژه نجاتگران خواهر در مهر ماه برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره های تخصصی امداد و نجات در هلال احمر استان تهران

فتحی به برگزاری دوره های تخصصی امداد و نجات در شعب هلال احمر استان تهران اشاره و اظهار کرد: از ابتدای شهریور ماه طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط معاونت ها آموزش و پژوهش و همچنین امداد و نجات دوره های تخصصی امداد و نجات در رشته های مختلف مانند حمل و نقل جاده ای، کوهستان، پیش بیمارستان، آوار و ... در شعب جمعیت هلال احمر استان تهران آغاز شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران اضافه کرد: در این دوره ها بالغ بر 500 امدادگر و نجاتگر دوره های مختلف را پشت سر خواهند گذاشت و دوره های تخصصی در چند مرحله ویژه برادران و خواهران در حال انجام است و تا پایان شهریور ماه سال جاری این دوره ها انجام برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، در آخرین روز از دوره توان افزایی نجات در سیلاب و آب های خروشان بین نجاتگران مسابقات امدادی برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.

انتهای پیام/

 


تعداد بازدید : 140

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0