• EN
    /  2
رو عنوان : در ادامه بازدید از وضعیت خدمت رسانی شعب هلال احمر استان
عنوان : بازدید مدیرعامل هلال احمر استان تهران از هلال احمر شهرستان پاكدشت
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

پایگاه اقماری و بین شهری ثامن الحجج(ع) پاکدشت تقویت خواهد شد

مدیرعامل هلال احمر استان تهران به همراه جمعی از اعضای شورای معاونین این جمعیت، برای بازدید از وضعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت به این شهرستان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران به همراه جمعی از اعضای شورای معاونان از جهت بازدید از هلال احمر شهرستان پاکدشت به این شهرستان سفر کرده و ابتدا از پایگاه امداد و نجات بین شهری شهدای مظفر(واقع در جاده تهران-پاکدشت)، زمین محله حصار امیر، پایگاه امداد و نجات بین شهری ثامن الحجج(ع) واقع در جاده امام رضا(ع) و پایگاه اقماری هلال احمر شهرستان پاکدشت بازدید و در پایان در نشستی صمیمانه با حضور رییس و کارکنان این مجموعه به گفت و گو پرداختند.

در این دیدار شهردار پاکدشت، معاون عمرانی فرمانداری پاکدشت و اولین رییس شعبه هلال احمر این شهرستان و چند تن از اعضای شورای اجرایی این شهرستان نیز در این نشست حضور داشتند.

در طول این جلسه، هر یک از مسئولان واحدهای هلال احمر شهرستان پاکدشت، به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات و دغدغه های پیش روی خود در حوزه کاری شان پرداختند.

مدیرعامل هلال احمر استان تهران نیز در سخنانی بیان کرد: یکی از بهترین شعب هلال احمر استان تهران را امروز شاهد بودم.

وی ادامه داد: امیدوارم در ماههای آتی وضعیت زمین حصار امیر در این شهرستان نیز با همکاری شهرداری به وضعیت مطلوب تری تبدیل شود.

فتحی با بیان این که نمونه و عالی بودن هلال احمر شهرستان پاکدشت در کلیه حوزه های ماموریتی اش مورد انتظار است که درخور شان اعضای داوطلب و مردم شهرستان باشد، گفت: الگو و ویژه بودن جایگاه هلال احمر استان، نیازمند الگو بودن شعب خوب و ویژه آن است.

وی با اشاره به جایگاه ویژه و اهمیت بالای پایگاه اقماری و بین شهری ثامن الحجج نیز اعلام داشت، افزود: این پایگاه نیاز به توسعه و تکمیل امور نیمه تمام خود دارد که تلاش می نماییم با توجه به برنامه چشم انداز پیش رو، تلاش برای تقویت و تکمیل این پروژه مهم در جاده امام رضا که به مشهد مقدس میرسد را از اولویت کار در استان و شهرستان دانست.

در پایان این نشست نیز مدیرعامل هلال احمر استان از زحمات دکتر بختیاری، بازرس سابق هیئت مدیره این جمعیت و عضو شورای اجرایی هلال احمر شهرستان پاکدشت تقدیر و تشکر کرد.

http://tehranrcs.ir/_DouranPortal/images/NEWS%20Page%20Pics/1398/98-5/98051600001%20(5).1.jpg

 

 

 


تعداد بازدید : 329

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0