• EN
عنوان : تحویل یك هزار و ۲۰۰ بسته اهدایی موسسه غیرانتفاعی محب برای سیل‌زدگان به هلال‌احمر
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

محموله کمک‌های غیرنقدی موسسه غیرانتفاعی محب برای مردم سیل‌زده کشوربه ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان صبح امروز با حضور دکتر علی‌اصغر پیوندی تحویل هلال‌احمر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، این محموله که یک‌هزار و ۲۰۰ کارتن شامل پتوی تک‌نفره(۲ عدد)، سرویس ملامین و استیل قاشق و چنگال ۶ نفره، پک لباس زیر زنانه و مردانه، مسواک و خمیردندان برای ۴ نفر، دستکش کار ۲ عدد، چکمه ۲ عدد، مواد شوینده بوده که به همراه یک تخته گلیم فرش ۶ متری برای هر خانوار در نظر گرفته شده است و امروز با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس موسسه غیرانتفاعی محب تحویل هلال احمر شد.

دکتر علی اصغر پیوندی، رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم تحویل این محموله گفت:  باید تقدیر کرد از کارکنان و کادر درمانی شامل ۴۰۰ تن در گروه پزشکی و ۲ هزار کادر پرستاری و پیراپزشکی نوعدوست محب که با اختصاص مبالغی و تهیه این بستههای اهدایی، حرکت بزرگی را در زمینه کمک به همنوعان سیل زده خود رقم زدند و یک‌هزار ۲۰۰ بسته به همراه پتو و فرش ۶ متری را به سیل زدگان اهدا کردند.

وی با اشاره به اینکه چنین کمک هایی گوشه ای از همدلی و همراهی مردم نیکوکار کشورمان با سیل زدگان است، عنوان کرد: ضمن تشکر از تمامی مردم نوعدوست ایران اسلامی از آنها می خواهیم تا همچنان به فکر مردم سیل زده باشند چراکه وسعت آسیب دیدگی مناطق سیل زده بسیار زیاد است و مردم برای بهبود شرایط زندگی خود همچنان نیاز به یاری و همراهی همنوعان خود دارند.

دکتر مسعود اعتمادیان، رئیس موسسه غیرانتفاعی محب هم در این مراسم گفت: با شروع سال جدید و ارائه پیشنهاد اختصاص مبلغی از حقوق کارکنان برای کمک به سیل زدگان، تمامی پرسنل با این حرکت انساندوستانه موافقت کامل داشتند، اظهار کرد: بر این اساس یک هزار و ۲۰۰ بسته بهداشتی و زیستی به همراه ۱۲۰۰ تخته فرش ۶ متری و پتو برای سیل زدگان تهیه شد و مقرر شده است تا در مرحله دوم کمک ها نیز ۸۰۰ بسته دیگر اهدا شود.

وی افزود: این کمک‌ها از سوی کارکنان خدوم بیمارستان های محب ایرانیان، محب سلامت پارس، محب مهر، بیمارستان هاشمی‌نژاد، محب کوثر، محب کاشان، محب گردشگری سلامت و محب سفره سلامت برای مردم سیل زده اهدا می شود و امیدواریم تا بتوانیم به این کمک ها ادامه دهیم.

گفتنی است، حسب پیگیری های معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان تهران تعداد 1000 عدد از این بسته های اهدایی موسسه غیرانتفاعی محب را تحویل و برای توزیع میان مردم سیل زده استان خوزستان، به مناطق مذکور ارسال نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..


تعداد بازدید : 78

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0