• EN
رو عنوان : عضو هیئت مدیره هلال احمر استان تهران :
عنوان : باید به فكر پشتوانه های محكمی برای حمایت از زنان بود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

زنان داوطلب شعبه شهرستان شمیرانات با نمایندۀ مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت مدیره هلال احمر استان تهران دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، به پاسداشت حمایت های چشمگیر دکتر پروانه مافی، نمایندۀ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، فرماندار اسبق شهرستان شمیرانات و عضو هیئت مدیرۀ این جمعیت، جمعی از بانوان داوطلب شعبه شمیرانات به مناسبت روز زن با وی به  دیدار و گفتگو پرداختند.

در این دیدار، پروانه مافی، با تأکید بر جایگاه والای زن و نقش اساسی بانوان در جامعه گفت: افزایش سطح آگاهی زنان و تکریم مقام آنان در جامعه، باعث بالندگی و بهبود هر چخ بیشتر کیفیت زندگی می شود، چرا که بالندگی و شکوفایی افراد مستقیماً به بانوان جامعه باز می گردد که مهم ترین مأمن تربیت و پرورش هستند و باید به فکر پشتوانه های محکمی برای حمایت از زنان بود.

گفتنی است رئیس هلال احمر شهرستان شمیرانات در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت بانوان در بخش متنوع این جمعیت، گفت: حضور مؤثر و فعالیت های هدفمندانه و داوطلبانۀ بانوان شمیرانات، ظرفیتی ارزشمند است که موجب تسریع روند امور و فعالیت های عام المنفعه این نهاد مردمی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.


تعداد بازدید : 118

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0