• EN
رو عنوان : با حضور عوامل امدادی هلال احمر استان تهران:
عنوان : پوشش امدادی چهلمین راهپیمایی 22 بهمن در تهران
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از خدمت رسانی امدادگران این جمعیت به 987 نفر در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، حسین کتابدار با اشاره به برگزاری راهپیمایی باشکوه مردم ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: 685 نفز از عوامل عملیاتی کادر و داوطلب این جمعیت با پشیبانی 38 دستگاه آمبولانس و 54 دستگاه خودروی امدادی همچون اتوبوس آمبولانس، خوردوی عملیاتی و موتور آمبولانس در مسیرهای این برنامه عظیم و شور آفرین ملی، در خدمت ایمنی و سلامت مردم حماسه ساز تهران، بودند.

وی از ارائه خدمات درمان سرپایی به 360 نفر از شرکت کنندگان راهپیمایی شهر تهران خبر داد.

کتابدار در خصوص ارائه خدمات سلامت در چادرهای هلال احمر نیز گفت: در طول مسیر راهپیمایی اماکنی برای تست سنجش سلامت با محوریت کنترل قند و فشار خون مراجعان نیز استقرار یافت.

مدیر عامل هلال احمر استان تهران یادآور شد در پوشش امدادی راهپیمایی 22 بهمن امسال در پایتخت، این جمعیت نسبت به برپایی چادرهایی جهت استراحتگاه سالمندان و استقرار سه غرفه فرهنگی، آموزش امداد و کمکهای اولیه و فضای دوستدار کودک برای ارائه خدمات متنوع با و معرفی فعالیت ها و دستاورهای هلال احمر در مسیر اصلی راهپیمایی اقدام نمود.

گفتنی است رئیس جمعیت هلال احمر به همراه رئیس سازمان جوانان این مجموعه ضمن حضور در راهپیمایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از پایگاه های امدادی و غرفه های ارائه خدمات جمعیت استان تهران نیز بازدید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


تعداد بازدید : 293

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0