• EN
رو عنوان : تشریح فعالیت های هلال احمر در راهپیمایی 13 آبان شهرهای استان تهران :
عنوان : ارائه خدمات عالم المنفعه با رویكرد امدادی، فرهنگی و اجتماعی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: این مجموعه در جریان برگزاری راهپیمایی 13 آبان در شهرهای استان تهران، ضمن مشارکت در پوشش امدادی مراسم اقدام به اجرای فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی نیز نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، حسین کتابدار افزود: پوشش امدادی این برنامه با همکاری دستگاه های  مختلف در شهرهای استان تهران انجام شد که 160 نفر از کارکنان، نجاتگران، امدادگران، پزشک و پرستار کادر و داوطلب این جمعیت با پشتیبانی 15 دستگاه آمبولانس و 6 دستگاه خودروی عملیاتی نیز در آن دخیل بودند.

وی تصریح کرد: در برنامه عملیاتی  39 نفر از خدمات درمان سرپایی عوامل امدادی هلال احمر استان تهران بهره بردند و 2 نفر نیز جهت تکیل چرخه درمان توسط آمبولانس های این جمعیت به مراکز درمانی منتقل شدند.

حسین کتابدار در خصوص فعالیتهای فرهنگی اجتماعی دستگاه متبوع خود نیز گفت: همچنین امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران با محوریت اعضای کانونهای دانش آموزی راهپیمایی شهرهای استان، نسبت به برپایی غرفه های آموزشی-فرهنگی و ارائه خدماتی مثل آموزش مباحث امدادی طرح دادرس(دانش آموز آماده در روزهای سخت)، طرح سنجش سلامت مراجعین با محوریت تست قند و فشار خون، توزیع بروشورهای آموزشی و برگزاری مسابقات امدادی را به مراجعه کنندگان اقدام نمودند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/.


تعداد بازدید : 128

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0