• EN
رو عنوان : رئیس سازمان جوانان هلال احمردر آئین اختتامیه کارگاه آموزشی رابطان خبری جوانان جمعیت استان تهران :
عنوان : اعضای جوانان در بهبود ارائه تصویر عملكرد هلال احمر در كشور تسهیل گر باشند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

 

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در آئین اختتامیه کارگاه آموزشی رابطان خبری جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: کار داوطلبانه در مجموعه هایی همچون هلال احمر دارای ارزش اجتماعی است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، دکتر شهاب الدین صابونچی ضمن تقدیر از عملکرد اعضای جوانان این جمعیت، یکی از مهمترین اهداف کاری خود در سازمان جوانان را ایجاد بسترهای مناسب برای افزایش انگیزه و حضور بهتر جوانان برای ارائه خدمات داوطلبانه و عام المنفعه در سطوح مختلف برشمرد.

وی با اشاره به بهره مندی بیش از 10 هزار نفر از اعضای جوان هلال احمر در سراسر کشور از اردوهای طرح شوق رویش در تابستان امسال، از ساماندهی برنامه های آتی سازمان جوانان با رویکرد انگیزشی همراه با ارتقاء بار علمی، مهارتی و معنوی آن خبر داد.

دکتر صابونچی بر استفاده مناسب از پتانسیل جوانان در بازطراحی خدمات هلال احمر و به روز شدن کارکرد این نهاد مردمی و همچنین بهره مندی از موتور محرکه جوانان به عنوان تسهیلگر در ارائه تصویری جدید و گویاتر از عملکرد هلال احمر در کشورمان تأکید کرد.

همچنین معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در ابتدای اختتامیه کارگاه آموزشی رابطان خبری جوانان این جمعیت، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت موجود رابطان خبری امور جوانان این جمعیت، انعکاس فعالیت های فرهنگی، آموزشی و خدمات عام المنفعه کانون های مختلف جوانان، با استفاده از ابزار خبر رسانی و ارتباط جمعی را مهمترین راه توسعه فرهنگ ارائه خدمات داوطلبانه و بشردوستانه برشمرد.

در ادامه نیز مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با تقدیر از خدمات رابطان خبری امور جوانان این جمعیت، خواستار توجه بیشتر و امکانات بهتری برای توسعه فعالیت های مرتبط با امور جوانان هلال احمر استان تهران شد.

گفتنی است کارگاه آموزشی رابطان خبری امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران با دو سرفصل اصول خبر نویسی و آشنایی با عکاسی خبری در قالب مبانی تئوری و کارگاه عملی به مدت یک روز و با حضور 50 نفز ار اعضای منتخب کانونهای جوانان و دانشجویی این جمعیت، به همت معاونت جوانان و روابط عمومی هلال احمر استان تهران برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

./


تعداد بازدید : 246

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0