جمعه, 29 دی 1396

عنوان : برگزاری اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر هلال احمر با حضور مسئول ستاد و نمایندگان حوزه های تابعه جمعیت هلال احمر
کد خبر : ۵۹۹۱
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر جمعیت هلال احمر با مسئولیت مدیرعامل هلال احمر استان تهران و  با حضور نمایندگان معاونت ها، سازمان ها و سایر بخش های اصلی جمعیت هلال احمر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، مدیر عامل این جمعیت بعنوان مسئول ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر جمعیت هلال احمر که با ابلاغ ریاست جمعیت منصوب شده است، در ابتدای این جلسه ضمن عرض خیر مقدم به حضار و تسلیت درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطالبی را درخصوص اهمیت برگزاری ویژه برنامه های ایام غرور آفرین طلیعه فجر انقلاب اسلامی بیان داشت .

حسین کتابدار در ادامه با نمایندگان معاونت ها، سازمان ها و سایر بخش های اصلی جمعیت هلال احمر که در خصوص ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر این جمعیت حضور داشتند، از ضرورت اطلاع رسانی مناسب در خصوص برنامه ها و اقدامات هلال احمر در ایام الله دهه فجر و همچنین اهتمام در انجام تبلیغات درخور این مناسبت توسط اداره کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیز سخنانی را بیان داشت .

سپس ارجمندی، معاون اداره کل روابط عمومی نیز جهت برگزاری نشست خبری مسئول ستاد بزرگداشت و همچنین اطلاع رسانی مناسب این برنامه ها به سراسر کشور آمادگی کرد .

فتحی، معاون عملیات سازمان امداد و نجات نیز در ادامه در خصوص ابلاغ دستورالعمل های متناسب با دهه فجر و پوشش های امدادی مراسمات آن که از مهمترین فعالیت های حوزه امداد و نجات می باشد خبر داد و اعلام کرد که سازمان امداد و نجات جهت پیگیری و ابلاغ اجرای برنامه های پیشنهادی به کلیه استان ها آمادگی دارد .

معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران نیز در بخشی از این جلسه به نمایش دستورالعمل های اجرا شده ستاد بزرگداشت دهه فجر در سال های گذشته پرداخت و در ادامه این نشست، سایر نمایندگان حاضر از حوزه های جمعیت هلال احمر، ضمن معرفی برنامه های پیشنهادی خود در راستای تدوین و ابلاغ  آن توسط ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر جمعیت هلال احمر، به بحث و تبادل نظر پرداختند .

در پایان این نشست مقرر گردید جلسه بعدی این ستاد در هفته آتی برگزار گردد و مدیران هر یک از معاونت ها، سازمان ها و حوزه های اصلی جمعیت هلال احمر نیز با اعلام رسمی برنامه های پیشنهادی خود به مسئول ستاد بزرگداشت، به تصویب دستورالعمل کشوری جهت برگزاری برنامه های ایام الله دهه فجر و همچنین تخصیص به موقع بودجه متناسب با برگزاری برنامه های مورد نظر کمک نمایند . 


   
   
      
    

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 270

بازگشت           چاپ چاپ