جمعه, 29 دی 1396

رو عنوان : مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران خبر داد:
عنوان : پوشش امدادی آئین تشییع و تدفین رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام توسط عوامل هلال احمر استان تهران/ امدادرسانی امدادگران به 627 مصدوم این مراسم
کد خبر : ۵۹۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از امدادرسانی امداگران این جمعیت به 627 مصدوم در مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، حسین کتابدار در این خصوص گفت:

339 نفر از عوامل عملیاتی این جمعیت اعم از امدادگر، نجاتگر، پزشک و پیراپزشک کادر و داوطلب در غالب 74 تیم، ضمن پوشش امدادی آئین تشییع و خاکسپاری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه تهران، مسیرهای مراسم و محل مرقد مطهر امام راحل، همراه و همگام با آحاد مردم، در نمایش وحدت، حماسه آفرین بودند.

وی در ادامه افزود:

تعداد خودروهای بکارگرفته شده در این برنامه را 52 دستگاه آمبولانس، 3 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 15 دستگاه خودروی عملیاتی، یک دستگاه خودروی فرماندهی عملیات و 2 فروند بالگرد عنوان کرد.

کتابدار همچنین در خصوص ارائه خدمات درمانی و امدادی در این برنامه نیز گفت:

در طول اجرای مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، عوامل امدادی هلال احمر استان تهران با پوشش این مراسم میلیونی، به 627 مصدوم ارائه خدمت داشتند که از این میان 558 نفر بصورت سرپایی درمان شدند و 69 نفر نیز جهت اقدامات درمانی بیشتر، توسط آمبولانس های هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند .

 


نمایش تعداد بازدیدها : 234

بازگشت           چاپ چاپ