جمعه, 29 دی 1396

عنوان : برگزاری مانور امداد و نجات شهری با مشاركت هلال احمر شهرستان شهریار/تقدیر اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر از برگزاری این مانور
کد خبر : ۵۹۷۸
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ 
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


با حضور موثر عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان تهران، مانور امداد و نجات در زلزله شهری در شهرستان شهریار برگزار شد که نحوه برگزاری آن موجب تحسین اعضای شورای معاونین جمعیت هلال احمر گردید.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار در این خصوص گفت: واحدهای امور جوانان، امداد و نجات و آموزش این جمعیت با همکاری شهرداری وحیدیه، اداره آتش نشانی، اورژانس اجتماعی، شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی، اداره آب و سایر ادارات شهرستان، با هدف ایجاد هماهنگی بین بخشی  با نیروهای امدادی و ارگان های دخیل در امر مدیریت بحران و همچنین در راستای ایجاد آمادگی این دستگاه ها جهت مواجهه با بلایای طبیعی برگزار شد.

مرتضی رضایی در پایان این خبر افزود: آواربرداری، رها سازی مصدومین، اعزام مصدومین توسط بالگرد امداد و نجات و آمبولانس به مرکز درمانی، برپایی اردوگاه اسکان اضطراری از دیگر بخش های این مانور بود که با حضور 70 نفر از عوامل کادر و داوطلب هلال احمر شهریار اجرا شد.  

شایان ذکر است که در جلسه امروز شورای معاونین جمعیت هلال احمر کشورمان از اعضای دخیل در این مانور و نحوه برگزاری آن تقدیر بعمل آمد.


   
   
   
   

   
نمایش تعداد بازدیدها : 264

بازگشت           چاپ چاپ